15 Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia
Aktualności
Gratulacje dla najlepszych
27.06.2017
26 czerwca podczas porannej zbiórki pododdziałów, odbyła się prezentacja trofeów zdobytych w ostatnim czasie przez żołnierzy naszej brygady.

 
Najbardziej spektakularnym, osobistym sukcesem może się poszczycić szer. Rafał DAWID, który podczas III Mistrzostw Wojska Polskiego w Walce w Bliskim Kontakcie, zdeklasował konkurencję i wywalczył zwycięski tytuł! Pierwsze miejsce zdobył w kategorii wagowej 60 kg. Mistrzostwa odbyły się dniach 13–14 czerwca w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.
 
Sukcesem naszych żołnierzy zakończyły się także zawody Dowództwa Garnizonu Warszawa w tenisie ziemnym. Nasi tenisiści wywalczyli drużynowo pierwsze miejsce! W kategorii mężczyzn do 35 roku życia mistrzowski tytuł zdobył nasz żołnierz - st.szer. Paweł KOSTRZEWSKI, w kategorii kobiet trzecie miejsce zajęła szer. Klaudia MACANDER.
 
Gratulujemy!
 
W dniach 23-24 czerwca w Warszawie odbył się IV Festiwal Orkiestr Wojskowych, który zabezpieczali m.in. żołnierze brygady. Za udział w tym wydarzeniu Dowódca Garnizonu Warszawa przekazał naszym żołnierzom pamiątkowy ryngraf. 
 
Beata Michalska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych